Najnowszy Wpis


Najlepszy wybór – kuchnia ponadczasowa

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Na kuchnię składa się nie tylko pomieszczenie i sprzęty AGD, ale przede wszystkim meble. Spośród dziesiątek, jeśli nie setek projektów mebli kuchennych, bardzo trudno może być wybrać ten jeden, najlepszy wzór. Czym się kierować, gdzie szukać wskazówek, z jakiego materiału wybierać meble kuchenne, aby mogły nam służyć długo i niezawodnie? Przedstawiamy odpowiedzi na te pytania. Stosując się do naszych wskazówek, możecie sprawić że wasza kuchnia będzie ponadczasowa, a tym samym będzie służyła niezawodnie i przez długie lata.

Jaki projekt mebli kuchennych?

Nowoczesne propozycje to zwykle błyszczące meble do kuchni. Uniwersalne, ponieważ znakomicie odnajdują się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Mają do zaoferowania naprawdę wiele korzyści, a te największe to bardzo duża wytrzymałość, estetyka, a także łatwość w utrzymaniu czystości. Meble błyszczące sprawiają wrażenie eleganckich, co jest uwypuklone przez ich prosty, można by rzec minimalistyczny design. Błyszczące meble do kuchni mogą być produkowane w dwóch wariantach. Pierwszy z nich to klasyczny zestaw, w którym znajduje się dolny rząd szafek, na którym położony został blat. Uzupełnieniem jest rząd szafek wiszących. Całość jest utrzymana w tym samym stylu błyszczących płyt, z tym że mogą one występować w różnych kolorach. Zestawienie dwóch kolorów jest coraz częściej spotykane w meblach i ma na celu wzbogacenie atrakcyjności kuchni Meble błyszczące do kuchni mogą być również produkowane w opcji pod zabudowę i będą sięgały wtedy samego sufitu. To bardzo korzystne rozwiązanie, sprawdzające się tak i w małych, jak i dużych kuchniach. Zaletą ich jest to, że zapewniają bardzo dużo miejsca na przechowywanie sprzętów kuchennych, przy swoim estetycznym wyglądzie i zabieraniu stosunkowo niewielkiej powierzchni podłogi.Pozostałe Wpisy


drewniany blat w kuchni czy wymaga specjalnego traktowania
2020-06-02
U większości polskich rodzin sercem domu jest kuchnia, miejsce gdzie spędza się większość dnia, nie tylko na przygotowywaniu potraw na obiad, ale i wypiciu porannej kawy czy zjedzeniu śniadania. Dla tego dla wielu ważny jest jej wystrój jak i funkcjonalność.
kuchnia w stylu minimalistycznym
2020-05-20
Moda na minimalizm dotarła również do Polski, a aranżacja wnętrz w takich stylu cieszy się coraz większą popularnością. Jak może wyglądać minimalistyczna kuchnia? A o czym pamiętać w trakcie prac nad takim wnętrzem?
jak urzadzic kuchnie mini poradnik
2020-05-17
Jeśli stoisz właśnie przed dylematem, jak urządzić swoją kuchnię, to warto zapoznać się z tym mini poradnikiem, który ułatwi ci podjęcie decyzji i pomoże urzeczywistnić marzenia o pięknej kuchni.
kuchnia serce domu
2020-05-13
Dom powinien być oazą spokoju, odzwierciedleniem tego jacy jesteśmy i co lubimy. Każdy pragnie czuć się w swoich czterech kątach swobodnie, a czas spędzony w domu powinien być prawdziwym wypoczynkiem. Dlatego warto ulepszać swoje mieszkanie do czasu, aż poczujemy się w nim nadzwyczaj dobrze.
funkcjonalne meble kuchenne czym kierowac sie przy wyborze
2018-11-07
Najczęstszą odpowiedzią ankieterów zapytanych o ulubione pomieszczenie w swoim domu było słowo kuchnia. Na pewno każda z tych osób niejednokrotnie przemyśliwała w głowie plan idealnego zagospodarowania jadalni swoich marzeń. I pewnie pierwszą rzeczą, którą wzięła pod uwagę, projektując jej wygląd, były meble kuchenne. Jakie powinny być, by spełniały swoje funkcje? Zaraz się nad tym zastanowimy.
najwazniejsze zalety mebli kuchennych
2018-08-15
Udowodnienie tezy postawionej w temacie nie powinno być trudnym zadaniem. Charakterystyczną cechą mebli na wymiar jest ich unikatowość. Jest niezmiernie małe prawdopodobieństwo, że dwie osoby zamówią sobie dokładnie takie same meble do swoich...

Blog Moja Planeta Kuchnia

Kuchnia jest miejscem wyjątkowym dla każdego kto lubi eksperymentować, gotować, przyrządzać posiłki i spędzać czas zarówno z przyjaciółmi jak i z rodziną. Kuchnia dla większości kobiet, a także mężczyzn jest taką małą planetą w której można po prostu być sobą. Tytuł "Moja Planeta Kuchnia" był prostym wyborem, ponieważ ja uważam kuchnie za planetę i miejsce w którym choć zawsze jest coś do pracy - chętnie się wraca po pracy lub szkole.

Niektóre mamy lub gospodynie domu spędzają tu cały dzień przygotowując rodzinę na wyjście do pracy i szkoły, gotując obiad i kolacje. Inni dopiero popołudniami siadają do stołu w kuchni aby wspólnie zjeść obiad. Spotkania rodzinne i ze znajomymi często rozgrywają się właśnie w kuchni, ponieważ tam mamy wszystko pod ręka i nie czujemy się skrępowani.